Przygotowania do ślubu

wpis w: Wesela | 1

Każda para chce by ich ceremonia oraz miejsca w których będą organizowane ślub i wesele było wspaniale przygotowane na najważniejszy dzień w ich życiu.

My z naszej strony dokładamy jak najwięcej serca i zaangażowania w pracę, którą wykonujemy dla pary młodej by dzień ten był taki jak sobie go wyśnili i wymarzyli.

Dzień ślubu to ważny moment, dlatego warto się do niego dobrze przygotować. Z doświadczenia wynika, że należy zająć się wieloma sprawami by był to dzień wspaniały, piękny i by nowożeńcy zapamiętali go jako wielkie wydarzenie w ich życiu.

Przygotowując ślub warto zadbać o:

Ubiór, dodatki oraz należyte przygotowanie kościoła oraz lokalu w którym odbędzie się ceremonia.

Warto to wszystko przygotować zawczasu by w ostatniej chwili nie przejmować się czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Oczywiście nie można zapomnieć o obrączkach, które będziecie nosić przez całe swoje życie.

Zastanówcie się dużo wcześniej jakie chcielibyście mieć obrączki, czy chcecie mieć wygrawerowany napis na nich. Warto zastanowić się jakie materiały powinny posłużyć do ich wykonania.

Dodatkowe atrakcje pojawiające się na ślubie lub samym weselu.

Wiele osób chciałoby w jakiś sposób sprawić, by ich wesele było wyjątkowe. Dlatego też warto się zastanowić czy np: wypuszczenie gołębi w momencie sakramentalnego „TAK” jest wspaniałym pomysłem, może posiadacie własne marzenia jak sprawić by ślub był wyjątkowy. Zastanówcie się nad tym dobrze.

Jedna odpowiedz

  1. Joanna i Michał, :Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną naszego wesela! Zespół porwał naszych gości do tańca już od pierwszej melodii, dużym atutem zespołu była różnorodność granych utworf3w muzycznych oraz ciekawych i śmiesznych zabaw Chłopaki do samego końca utrzymywali tempo zabawy oraz bawiących sie na parkiecie gości, a trwało to do białego rana. Dzięki wielkie, tak trzymać!!! gorąco polecamy !

Zostaw Komentarz