Samochód ślubny

wpis w: Auto do ślubu | 0

 

Czym do ślubu? Możliwości jest wiele, może to być bryczka, samochód sportowy, zabytkowy klasyk, czy też motor, bądź inne specjalne pojazdy, które wymarzy sobie Para Młoda. Wybierając samochód, którym młodzi pojadą do ślubu warto wziąć pod uwagę porę roku i przewidywalną temperaturę. Styczeń nie jest odpowiednim miesiącem na szalony kabriolet, czy bryczkę, za to czerwiec będzie idealny. Oczywiście nie jesteśmy w stanie przewidzieć pogody i warunków atmosferycznych, jednak każda pora roku ma swoje predyspozycje meteorologiczne, które warto wziąć pod uwagę.

samochod_do_slubu

Obecnie zarówno miłośnicy tradycji, jak i fani niekonwencjonalnych rozwiązań mają możliwość spełniania swoich marzeń i wybrać auto wedle swoich oczekiwań. Wypożyczalnie samochodów mają szeroką ofertę dla Par, które szukają wyjątkowego pojazdu na swój ślub. Od nowoczesnych, wspaniałych modeli, poprzez eleganckie limuzyny, klimatyczne garbusy do klasycznych modeli, znanych z amerykańskich filmów.  Auto można dopasować do wyjątkowego klimatu wesela, który Para Młodych chce zbudować, bądź po prostu spełnić swoje marzenie i w tym wyjątkowym dniu zrobić coś szalonego.

W sezonie wiosna/lato 2015 najczęściej wypożyczanymi autami były eleganckie, nowoczesne modele oraz garbusy. Z roku na rok maleje zainteresowanie długimi limuzynami, na rzecz nowoczesnych samochodów lub klasyków motoryzacji. Bryczki także powoli odchodzą w zapomnienie, głównie ze względu na niepewność warunków pogodowych.

Niezależnie od wyboru, każdy pojazd w towarzystwie radosnej i szczęśliwej Pary Młodej będzie się prezentował wyjątkowo. Często tzw. „wisienką na torcie” jest piękne przystrojenie auta, które także może być dopasowane do stylu wybranego samochodu. Zawsze wzbudza to duże zainteresowanie i może być wspaniałym dodatkiem do całości stylizacji ślubu i wesela zbudowanej przez Parę Młodą.

Dokładna oferta na:

samochód do ślubu Nowy Sącz – samochodyretro.com.pl

Zostaw Komentarz